| POWER | 650 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 1.30 L |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | FDP22.130GY |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 650 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 1.30 L |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| CITRUS PRESS: | No |
| JUICER: | No |
| GRATER: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.150 kg |
| EAN | 5011423005386 |



















