| WEIGHT CAPACITY | 8.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| BATTERY TYPE | 3 ? 1,5 V AAA |
| Brand | AENO |
| MODEL: | AKS1S |
| WEIGHT CAPACITY: | 8.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 1.8X16.5X19CM |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.600 kg |
| EAN | 5291485012502 |


















