| WEIGHT CAPACITY | 15.00 kg |
| MATERIAL | METAL |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | SMARTSCALE PLUS |
| WEIGHT CAPACITY: | 15.00 kg |
| MATERIAL: | METAL |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.200 kg |
| EAN | 8422160060946 |










