| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 15.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | SMARTSCALE PLUS |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 15.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.200 kg |
| EAN | 8422160060946 |







