| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| КУПА | Не |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SKS 7078BK |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.720 kg |
| EAN | 8590669263226 |











