| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SKS 7078BK |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.720 kg |
| EAN | 8590669263226 |






i
"" Today
| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SKS 7078BK |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.720 kg |
| EAN | 8590669263226 |