| WEIGHT CAPACITY | 15.00 kg |
| BOWL | No |
| BATTERY TYPE | 4 ? 1,5 V AAA |
| Brand | BEURER |
| MODEL: | KS 34 SYLVER |
| WEIGHT CAPACITY: | 15.00 kg |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 4 ? 1,5 V AAA |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.540 kg |
| EAN | 4211125703127 |








