| WEIGHT CAPACITY | 2.00 kg |
| MATERIAL | PLASTIC |
| BOWL | No |
| BATTERY TYPE | 4 ? 1,5 V AAA |
| Brand | BEURER |
| MODEL: | KS 36 |
| WEIGHT CAPACITY: | 2.00 kg |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 2X9.5X19CM |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 4211125704452 |









