| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | PLASTIC |
| BOWL | Yes |
| BATTERY TYPE | 2 ? 1,5 V AAA |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | KS-1221 |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| BOWL: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| HANGING HOOK: | No |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| DIMENSIONS: | 5X17X23CM |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.470 kg |
| EAN | 9003898712216 |




