| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 560.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | КОЛОНА С РАФТОВЕ 40X180 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| WIDTH: | 560.00 мм |
| HEIGHT: | 1800.00 мм |










15.00 € / 29.34 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 560.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | КОЛОНА С РАФТОВЕ 40X180 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| WIDTH: | 560.00 мм |
| HEIGHT: | 1800.00 мм |