| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | КОЛОНА С РАФТОВЕ 40X180 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| ШИРИНА: | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1800.00 мм |










15.00 € / 29.34 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | КОЛОНА С РАФТОВЕ 40X180 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| ШИРИНА: | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1800.00 мм |