| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 300.00 мм |
| HEIGHT | 600.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | 80Х60Х30 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| WIDTH: | 300.00 мм |
| HEIGHT: | 600.00 мм |



15.00 € / 29.34 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 300.00 мм |
| HEIGHT | 600.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | 80Х60Х30 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| WIDTH: | 300.00 мм |
| HEIGHT: | 600.00 мм |