| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 600.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | 80Х60Х30 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 600.00 мм |



15.00 € / 29.34 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 600.00 мм |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | 80Х60Х30 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 600.00 мм |