| OUTER WIDTH | 150.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 80.00 мм |
| OUTER LENGTH | 120.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | FAVOR CB 2 |
| OUTER WIDTH: | 150.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 80.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 120.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.700 kg |
| MODEL: | FAVOR CB 2 |
| OUTER WIDTH: | 150.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 80.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 120.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.700 kg |
| EAN | 4003482358207 |


