| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 150.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | FAVOR CB 2 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 150.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 80.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 120.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | БОЯ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.700 kg |
| МОДЕЛ: | FAVOR CB 2 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 150.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 80.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 120.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | БОЯ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.700 kg |
| EAN | 4003482358207 |


