| OUTER WIDTH | 250.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH | 180.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | FAVOR CB 4 |
| OUTER WIDTH: | 250.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 180.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| MODEL: | FAVOR CB 4 |
| OUTER WIDTH: | 250.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 180.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| EAN | 4003482358405 |


