| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 90.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | FAVOR CB 4 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 90.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | БОЯ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.300 kg |
| МОДЕЛ: | FAVOR CB 4 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 90.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | БОЯ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.300 kg |
| EAN | 4003482358405 |


