| OUTER WIDTH | 210.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 240.00 мм |
| OUTER LENGTH | 70.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | QUAD |
| OUTER WIDTH: | 210.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 240.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 70.00 мм |
| NUMBER OF KEY HOOKS: | 10 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАГНИТНО ЗАТВАРЯНЕ |
| MODEL: | QUAD |
| OUTER WIDTH: | 210.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 240.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 70.00 мм |
| NUMBER OF KEY HOOKS: | 10 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАГНИТНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 4003482335208 |





