| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 210.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 240.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 70.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | QUAD |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 210.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 240.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| БРОЙ КУКИ ЗА КЛЮЧОВЕ: | 10 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАГНИТНО ЗАТВАРЯНЕ |
| МОДЕЛ: | QUAD |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 210.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 240.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| БРОЙ КУКИ ЗА КЛЮЧОВЕ: | 10 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАГНИТНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 4003482335208 |





