| OUTER WIDTH | 95.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 171.00 мм |
| OUTER LENGTH | 40.00 мм |
| Brand | INTESA |
| MODEL: | HG-7 |
| OUTER WIDTH: | 95.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 171.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 40.00 мм |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| EAN | 3800150533321 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| OUTER WIDTH | 95.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 171.00 мм |
| OUTER LENGTH | 40.00 мм |
| Brand | INTESA |
| MODEL: | HG-7 |
| OUTER WIDTH: | 95.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 171.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 40.00 мм |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| EAN | 3800150533321 |