| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 171.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| Марка | INTESA |
| МОДЕЛ: | HG-7 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 171.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 40.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| EAN | 3800150533321 |






1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 171.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| Марка | INTESA |
| МОДЕЛ: | HG-7 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 171.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 40.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| EAN | 3800150533321 |