| OUTER WIDTH | 240.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH | 80.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | YKB/540/CB2 |
| OUTER WIDTH: | 240.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 80.00 мм |
| NUMBER OF KEY HOOKS: | 46 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПОЛИМЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5010609184266 |




