| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 240.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ: | YKB/540/CB2 |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 240.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 80.00 мм |
| БРОЙ КУКИ ЗА КЛЮЧОВЕ: | 46 |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ПОЛИМЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5010609184266 |




