| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 256 GB |
| PROCESSOR TYPE | APPLE M4 10-CORE CHIP |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.3 " |
| VIDEO CARD TYPE | APPLE 10 CORE GPU |
| OS | MAC OS |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | 15" M4 10C 16/256 SL |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 256 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.510 kg |
| PROCESSOR KIND: | APPLE M4 |
| PROCESSOR TYPE: | APPLE M4 10-CORE CHIP |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.3 " |
| RAM MEMORY TYPE: | UNIFIED MEMORY |
| DISPLAY TYPE: | LIQUID RETINA |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2880x1864 |
| VIDEO CARD TYPE: | APPLE 10 CORE GPU |
| WEB CAMERA: | 12 MP Center Stage |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x Thunderbolt 4 |
| HDMI: | No |
| OTHER PORTS: | AUX |
| OS: | MAC OS |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | No |
| BATTERY TYPE: | 66.5 Wh Li-Polymer |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MW1G3ZE/A |
| EAN | 195949840296 |






