| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 36 GB |
| SSD | 2000 GB |
| PROCESSOR TYPE | APPLE M5 MAX 18-CORE CHIP |
| DISPLAY SIZE INCH | 16.2 " |
| VIDEO CARD TYPE | APPLE 32 CORE GPU |
| OS | MAC OS |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | 16" M5M 18C 36 2TB |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 36 GB |
| SSD: | 2000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 2.150 kg |
| PROCESSOR KIND: | APPLE M5 MAX |
| PROCESSOR TYPE: | APPLE M5 MAX 18-CORE CHIP |
| DISPLAY SIZE INCH: | 16.2 " |
| RAM MEMORY TYPE: | UNIFIED MEMORY |
| DISPLAY TYPE: | LIQUID RETINA XDR |
| DISPLAY RESOLUTION: | 3024x1964 |
| VIDEO CARD TYPE: | APPLE 32 CORE GPU |
| WEB CAMERA: | 12 MP Center Stage |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 be, Bluetooth 6 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 3x Thunderbolt 5 |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX |
| OS: | MAC OS |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | No |
| BATTERY TYPE: | 100 Wh Li-Polymer |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MGE74ZE/A |
| EAN | 195950714005 |





















