| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 24 GB |
| SSD | 1000 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE 9 270H |
| DISPLAY SIZE INCH | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 5.8 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL GRAPHICS |
| OS | WINDOWS 11 |
| Brand | ASUS |
| MODEL: | X1605VA-SH2719W |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 24 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.880 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE 9 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE 9 270H |
| DISPLAY SIZE INCH: | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 5.8 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | OLED, ЛЪСКАВ |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1200 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 720p + Privacy shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.4 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB 3.2,1x USB 2.0,2x USB-C |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX, FPS |
| OS: | WINDOWS 11 |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 3-CELL 50 Wh LI-ION |
| CHARGER INCLUDED: | Yes |
| COLOUR: | COOL SILVER |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711636392891 |





































