| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE ULTRA 7 155U |
| DISPLAY SIZE INCH | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.8 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL GRAPHICS |
| OS | WINDOWS 11 PRO |
| Brand | HP |
| MODEL: | ProBook 460 G11 9Y7S4ET |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.740 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE ULTRA 7 155U |
| DISPLAY SIZE INCH: | 16.0 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 4.8 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | IPS, МАТОВ |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1200 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 5 MP |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB-A 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | LAN, AUX, FPS |
| OS: | WINDOWS 11 PRO |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | No |
| BATTERY TYPE: | 3 CELL 56 Wh LI-ION |
| COLOUR: | PIKE SILVER |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 198415778055 |































