| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 390.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8935-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 390.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 20 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.181 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500023627 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 390.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8935-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 390.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 20 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.181 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500023627 |