| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 390.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 8935-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 390.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 20 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.181 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | . |
| EAN | 4078500023627 |




