| GARDEN TOOL TYPE | МОТИКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3193 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИКА |
| WORKING WIDTH: | 16 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.640 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500319300 |





| GARDEN TOOL TYPE | МОТИКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3193 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИКА |
| WORKING WIDTH: | 16 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.640 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500319300 |