| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3193 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | МОТИКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 16 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.640 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500319300 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3193 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | МОТИКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 16 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.640 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500319300 |