| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 08953-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| WORKING WIDTH: | 120 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.321 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОТ ВИСОКОКАЧЕСТВЕНА СТОМАНА |
| EAN | 4078500023696 |








| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 08953-20 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| WORKING WIDTH: | 120 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.321 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОТ ВИСОКОКАЧЕСТВЕНА СТОМАНА |
| EAN | 4078500023696 |