| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 08953-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 120 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.321 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОТ ВИСОКОКАЧЕСТВЕНА СТОМАНА |
| EAN | 4078500023696 |








2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 08953-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 120 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.321 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОТ ВИСОКОКАЧЕСТВЕНА СТОМАНА |
| EAN | 4078500023696 |