| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 350.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G406 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 350.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037459 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 350.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G406 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 350.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037459 |