| GARDEN TOOL TYPE | КУЛТИВАТОР |
| TOTAL LENGTH | 365.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G408 |
| GARDEN TOOL TYPE: | КУЛТИВАТОР |
| TOTAL LENGTH: | 365.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037473 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | КУЛТИВАТОР |
| TOTAL LENGTH | 365.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G408 |
| GARDEN TOOL TYPE: | КУЛТИВАТОР |
| TOTAL LENGTH: | 365.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037473 |