| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1430.00 мм |
| Brand | GRASKO |
| MODEL: | GR01180 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1430.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 250 мм |
| EAN | 8606010111624 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1430.00 мм |
| Brand | GRASKO |
| MODEL: | GR01180 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1430.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 250 мм |
| EAN | 8606010111624 |