| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1430.00 мм |
| Марка | GRASKO |
| МОДЕЛ: | GR01180 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1430.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 250 мм |
| EAN | 8606010111624 |



| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1430.00 мм |
| Марка | GRASKO |
| МОДЕЛ: | GR01180 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1430.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 250 мм |
| EAN | 8606010111624 |