| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 410.00 мм |
| Brand | МАРОСА |
| MODEL: | 43054 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 410.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 220 мм |
| HANDLE: | No |
| EAN | 3800233879148 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 410.00 мм |
| Brand | МАРОСА |
| MODEL: | 43054 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 410.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 220 мм |
| HANDLE: | No |
| EAN | 3800233879148 |