| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 410.00 мм |
| Марка | МАРОСА |
| МОДЕЛ: | 43054 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 410.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 220 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| EAN | 3800233879148 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 410.00 мм |
| Марка | МАРОСА |
| МОДЕЛ: | 43054 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 410.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 220 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| EAN | 3800233879148 |