| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 280.00 мм |
| Brand | CONMETALL |
| MODEL: | WU9805000 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 280.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 80 мм |
| EAN | 4004849805006 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 280.00 мм |
| Brand | CONMETALL |
| MODEL: | WU9805000 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH: | 280.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 80 мм |
| EAN | 4004849805006 |