| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 280.00 мм |
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ: | WU9805000 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 280.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 80 мм |
| EAN | 4004849805006 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 280.00 мм |
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ: | WU9805000 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 280.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 80 мм |
| EAN | 4004849805006 |