| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1400.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | 64106400 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1400.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 230 мм |
| HANDLE: | Yes |
| EAN | 3830007834523 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1400.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | 64106400 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1400.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 230 мм |
| HANDLE: | Yes |
| EAN | 3830007834523 |