| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1400.00 мм |
| Марка | STRUC |
| МОДЕЛ: | 64106400 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 230 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| EAN | 3830007834523 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1400.00 мм |
| Марка | STRUC |
| МОДЕЛ: | 64106400 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1400.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 230 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| EAN | 3830007834523 |