| ADDITIONAL | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 118869 |
| TYPE: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| KIND: | 1/2 30M |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| EAN | 8000625088690 |









5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ADDITIONAL | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 118869 |
| TYPE: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| KIND: | 1/2 30M |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| EAN | 8000625088690 |