| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 118869 |
| ТИП: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| ВИД: | 1/2 30M |
| МАРКУЧ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| EAN | 8000625088690 |









5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 118869 |
| ТИП: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| ВИД: | 1/2 30M |
| МАРКУЧ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| EAN | 8000625088690 |