| ADDITIONAL | МАРКУЧ 10m |
| ADDITIONAL1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 24270000 |
| TYPE: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| KIND: | МАКАРА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | МАРКУЧ 10m |
| ADDITIONAL1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646062466 |







5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ADDITIONAL | МАРКУЧ 10m |
| ADDITIONAL1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 24270000 |
| TYPE: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| KIND: | МАКАРА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | МАРКУЧ 10m |
| ADDITIONAL1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646062466 |