| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ | МАРКУЧ 10m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 24270000 |
| ТИП: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| ВИД: | МАКАРА |
| МАРКУЧ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ: | МАРКУЧ 10m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646062466 |







5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ | МАРКУЧ 10m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 24270000 |
| ТИП: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| ВИД: | МАКАРА |
| МАРКУЧ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ: | МАРКУЧ 10m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646062466 |