| LENGTH | 50.00 m |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| Brand | FITT |
| MODEL: | MINT |
| LENGTH: | 50.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 mm |
| PRESSURE: | 24.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| EAN | 8011963770390 |






5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 50.00 m |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| Brand | FITT |
| MODEL: | MINT |
| LENGTH: | 50.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 mm |
| PRESSURE: | 24.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| EAN | 8011963770390 |