| LENGTH | 15.00 м |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 18.0 bar |
| Brand | FITT |
| MODEL: | IKON |
| LENGTH: | 15.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.50 мм |
| PRESSURE: | 18.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | LAVENDER |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ПИСТОЛЕТ И БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 8011963782454 |





