| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 18.0 bar |
| Марка | FITT |
| МОДЕЛ: | IKON |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 18.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | LAVENDER |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПИСТОЛЕТ И БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 8011963782454 |





